Unia rozbiła rezerwy Górnika (FOTO)

MIŁORADZICE. W Miłoradzicach szybko otrząsnęli się po jedynej do tej pory ligowej porażce w Miłogostowicach. Rezerwy Górnika Lubin bez jakichkolwiek zdobyczy były idealnym rywalem na odreagowanie... Wprawdzie już w 3 minucie za sprawą Grzegorza ROZMIARKA Unia wyszła na prowadzenie ale radość trwała zaledwie...10 minut. Gabriel WIŚNIOWSKI pokonał Damiana Laskowskiego i kibicom Unii nie było do śmiechu...

ZZPD Górnika II Lubin bronił się mądrze ale w 23 minucie ponownie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Kamila KOCHANA...

Po przerwie grała i strzelała już wyłącznie Unia, która efektownie wygrała 7:1 i wspólnie ze Spartą Parszowice ściga Czarnych Rokitki.

Uni Miłoradzice - Górnik II Lubin 7:1 ( 2:1)

K.Kochan 2 ( 23 i 70 min), Grzegorz Rozmiarek 3, Skotnicki 65, Miśta 75, Szumański  80, Karol Rozmiarek 83 min - Wiśniowski 12 min