OBORA. W Centrum Sportu i Rekreacji Szkutnik w Oborze odbyła się Gala Związku Pracodawców Polska Miedź S.A., z okazji jubileuszu 25-lecia powstania ZPPM. Gala poprzedzona była konferencją: „Biznes, ludzie, a wartości w dobie rewolucji cyfrowej”, w trakcie której paneliści odpowiadali na pytania, w jakiej formule wypracowywać i promować potrzebne nam normy w szybko zmieniającym się świecie. - Minione ćwierć wieku to okres gwałtownego rozwoju polskiej gospodarki, dynamicznych przemian zachodzących w licznych przedsiębiorstwach i prawdziwej transformacji naszej ekonomii - powiedziała Beata STASZKÓW, prezes zarządu ZPPM. - Ten proces nie mógłby się dokonać bez należytego transferu wiedzy oraz bez skutecznego dialogu ekspertów i przedsiębiorców. Związek Pracodawców Polska Miedź już od 25 lat wspiera ów dialog, inspirując i wspierając w rozwoju wiele firm. Początkowo z regionu Zagłębia Miedziowego, teraz – z najróżniejszych regionów Polski.
Gwiazdą części artystycznej tej wyjątkowej Gali był Waldemar MALICKI, pianista, wirtuoz tego instrumentu znany w ostatnich latach publiczności w Polsce chociażby z muzyczno-kabaretowego projektu Filharmonia Dowcipu.
