Remis Rycerzy Wiosny (FOTO)

KOSKOWICE. Piłkarze Błękitnych Koskowice po meczu walki bezbramkowo zremisowali z Odra Ścinawa. Mimo remisy zespół Jacka TERPIŁOWSKIEGO niezmiennie nosi miano Rycerzy Wiosny prowadząc w wiosennej tabeli. Dla koskowiczan był to dopiero pierwszy remis w rundzie wiosennej...

Błękitni remisując odparli atak dobrze się spisującej wiosną Odry na 6- 7. miejsce w ligowej tabeli.

Tomasz GRZEGORZEWSKI, trener Odry: - W każdym meczu gramy o zwycięstwo ale ten remis szanujemy . Na przedmeczowej odprawie mówiłem, że o wyniku meczu może zadecydować 1-2 sytuacje podbramkowe. Mieliśmy jedna do przerwy i jedną po przerwie. Na pewno zabrakło nam skuteczności, ale i chyba konkretnych argumentów pod bramką rywali. Ten sezon jest trudnym sezonem dla Odry. Po 6 latach drużyna opuściła szeregi 4-ligi . Pojawił się nowy trener w mojej osobie i rozpoczęliśmy proces przebudowy zespołu. W przerwie zimowej dokonaliśmy kilku fajnych transferów, klub jest sprawnie zarządzany, mamy sponsorów więc możemy skupiać się na pracy sportowej. Po 23.meczach mamy na koncie 35 punktów. Miejsce na pewno nas nie zadawala. Ale do 6.lokaty dzielą nas...dwa punkty. Więc różnie może się ułożyć. Na pewno na finiszu ligi chcemy punktować, aby zająć jak najwyższą lokatę.

Błękitni Koskowice - Odra Ścinawa 0:0