Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

dnilegnicy26

Kandydat burmistrza na prezesa RPK

ZŁOTORYJA. Nowy prezes Rejonowego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Złotoryi zostanie powołany na styczniowym posiedzeniu Rady Nadzorczej miejskiej spółki. Burmistrz miasta Złotoryi Robert Pawłowski zaproponuje Radzie Nadzorczej kandydaturę Wiesława Świerczyńskiego – menedżera z długoletnim stażem, związanego do tej pory z KGHM Polska Miedź SA. Powołanie ma związek z rezygnacją z funkcji dotychczasowego prezesa Damiana Klickiego.

Kandydat burmistrza na prezesa RPK

Wiesław Świerczyński jest absolwentem Wydziału Melioracji Wodnych Akademii Rolniczej we Wrocławiu. W latach 2006-2015 był dyrektorem do spraw technicznych Zakładu Hydrotechnicznego KGHM Polska Miedź SA. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu, planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, co jest istotne w obliczu dużej inwestycji, przed którą w przyszłym roku stanie Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne – modernizacją oczyszczalni miejskiej.

Wiesław Świerczyński jest mieszkańcem Leszczyny, ma 58 lat.

 

Dodaj komentarz

Wyślij

Powiązane wpisy