POLKOWICE. - Udało mi się pojechać na Mistrzostwa Świata i zająć z drużyną wysokie 7. miejsce. Przed nami mistrzostwa Europy. Liczę na kolejny sukces. Mam dopiero 19 lat i przede mną jeszcze wiele do zdobycia - mówi Kamil GRYGIEL, zawodnik Amp Futbolu.
W 2019 roku w plebiscycie naszej redakcji na Najlepszego Sportowca i Trenera Zagłębia Miedziowego otrzymał zaszczytny tytuł Sportowca z Pasją.
Z Kamilem Grygielem wychowankiem Górnika Polkowice, obecnie zawodnikiem Husarii Kraków rozmawiał Jan Wierzbicki
