POLKOWICE/ŁÓDŹ. Górnik Polkowice powoli ale konsekwentnie zmierza na zaplecze ekstraklasy - będzie to w zasadzie powrót do tej klasy rozgrywkowej po 10 latach - ale nieoczekiwanie może stracić z końcem sezonu swoje dwa ważne ognia. Piłkarska Łódź , zwłaszcza ta sympatyzująca z Widzewem - żyje informacjami iż po zmianie właściciela Widzewa, do łódzkiego klubu trafią : trener Górnika Janusz NIEDŹWIEDŹ9na zdjęciu) i Mateusz DRÓŹDŻ, obecny przewodniczący Rady Nadzorczej Górnika, w przeszłości prezes Zagłębia Lubin, który ma zostać prezesem Widzewa.. Tego chce nowy właściciel Widzewa !
Sprawa opisał portal kibiców łódzkiego klubu - WidzewToMy.net
